All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
Cusomized 20 Inch OEM 5x112 Forged Wheels Black Finishing
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Warranty: | 3 Years |
14 15 16 Inch 4x100 4x108 5x114.3 5x100 Aftermarket Alloy Wheels
| Product Name: | Kipardo 14 15 16 Inch 4x100 4x108 5x114.3 5x100 Aftermarket Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
6x139.7 2500LBS Staggered 17 Inch Casting Alloy Wheels For Range Rover
| Product Name: | 17 Inch 6x139.7 6x114.3 4x4 Aluminum Rims Wheels With Max Load 2500LBS |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
A356.2 Land Rover Replica Alloy Wheels With Customized Logo
| Product Name: | Land Rover Newly Designed Replica Wheel Rim 2021 Year Alloy Wheel |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
18 Inch PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wheel For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 19 Inch 5×100 Forged Alloy Wheels
| Product Name: | Customized Size Wheel Rims Aluminum 18 19 Inch 5x100 Car Forged Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Deep Lip 4x4 Off Road Wheels
| Product Name: | 20 22 24 Inch Deep Lip Aluminum Alloy 4x4 Rims OffRoad Wheels |
|---|---|
| Color: | Black,brown |
| Hole: | 5,6,8 |
OEM Replacement 17 Inch 18 Inch 5x114.3 Casting Alloy Wheels
| Product Name: | Aluminum Custom 17 Inch New Auto Design Wheel Rims 18 Inch Car Alloy Wheels 5x114.3 Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4 Pieces |
Aftermarket Replica Alloy Wheels For Land Rover Painting
| Product Name: | New Design Aftermarket Alloy Rims Replica Car Alloy Wheels For Land Rover |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
OEM Replacement 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Casting Alloy Wheels
| Material: | 2019 Hot 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Wheels Alloy Rims Casting Wheels For Sale |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |

