All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
PCD 6x139.7 Concave 20x12 Deep Concave Alloy Wheels for JEEP TOYOTA
| Product Name: | 20x12 Suv Wheels ET -44 Offroad Rim,pcd 6x139.7 4X4 Alloy Rims |
|---|---|
| PCD: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
Aluminium Casting Alloy Wheels
| Product Name: | Aluminium Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Custom 1 Piece 2 Piece 3 Piece Forged Alloy Wheels
| Name: | KIPARDO Forged Alloy Wheel Customize Design 1 Piece 2 Piece 3 Piece Manufacturer 18 Inch To 24 Inch Available |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
16 inch 6x139.7 5x127 6x135 low pressure casting aluminum offroad truck wheels for pickups
| Product Name: | 16 Inch 6x139.7 5x127 6x135 Low Pressure Casting Aluminum Offroad Truck Wheels For Pickups |
|---|---|
| Style: | 2021 New Design |
| Color: | Black |
Sport Car Concave Thin Spoke 15 Inch Casting Alloy Wheels
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Casting Alloy Wheels
| Product Name: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Toyota、Honda |
| Material: | A356.2 |
6 Hole Alloy Offroad 6x139.7 Wheels Aluminum Alloy wheel for toyota ford
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Customized Step Lip Forged Alloy Wheel 19 Inch For A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Material: | Aluminum T6061 |
17 Inch 6x114.3 Truck Offroad Wheels Chrome Material
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Oem 22 Inch Range Rover Replica Wheels 120mm Aluminum Alloy
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Warranty: | 3 Years |

