All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
Land Rover Replica Truck Aluminum Alloy Car Wheel Rims 22 Inch
| Product Name: | 16-22 Inch Replica Land Rover Aluminum Alloy Car Wheel Rims /Truck Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
19x8 19x9 6061 Aluminum 5 Hole 5x112 Car Wheel Rims
| Product Name: | 19x8 19x9 Custom Wheels 6061 Aluminum 5 Hole 5x112 Car Wheel Rims For Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
18 19 inch sport auto part aluminum alloy car wheels rims
| Product Name: | Aluminum Alloy Car Wheels Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Painting,Dimond Cut , Customized |
VIA 15 16 17 inch Staggered Aluminum Alloy Wheel Rim
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Warranty: | 3 Years 100000km Warranty |
17×9 JWL Car Wheel Rim Beadlock A356.2 Aluminium Alloy Rims
| Product Name: | Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Machined Face Car Wheel Rims Aluminum Alloy 19 Inch 5 X 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | Structure |
18 Inch 19 Inch 5x114.3 A356.2 Aluminum Rim Alloy Wheels
| Product Name: | Custom 18 Inch 19 Inch 5x112 5x114.3 Wheels Sport Cast Car Rim Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA BMW Forged Aluminum Rims Wheels 8.5 Inch 19 Inch
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
6x114.3 18 inch Custom Aluminum Rims , 4Runner 18 Inch Wheels
| Name: | 17 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
PCD 6×139.7 20 22 Inch Aluminum Alloy Rims For RANGER ROVER
| Product Name: | New Design 20 22 Inch Aluminum Rims PCD 6x139.7 Replica Wheels For American Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

