All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
JWL VIA Standard 17 18 19 Inch 5×112 Replica Alloy Wheels
| Product Name: | 17 18 19 Inch Wheel,wholesale 5*112 Jwl Via Alloy Aluminum Wheels Rims |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
PCD 6×139.7 20 22 Inch Aluminum Alloy Rims For RANGER ROVER
| Product Name: | New Design 20 22 Inch Aluminum Rims PCD 6x139.7 Replica Wheels For American Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Car Aluminum Alloy 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 18 Inch Customize Popular Car Aluminum Wheels Alloy Wheel |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Red |
5 Hole 19 Inch Aluminum Alloy Rims For Mercedes Car Wheels
| Product Name: | High Quality 5 Hole Alloy Wheel Rims 19 Inch Rims For Mercedes Car Wheels |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Hole: | 5,6 |
TS16949 18 inch Custom Rims OEM Acceptable For SUV Light Truck
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Finishing: | Black, Gloss Black+Milling Window+Chrome Rivetrs |
Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock
| Product Name: | Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17 Inch 4 × 4 Alloy Car Wheels Rims For Toyota Tacoma Tundra
| Product Name: | 17 Inch 4×4 6x139.7 Alloy Car Wheels Rims For Toyota Tacoma Tundra |
|---|---|
| Style: | 2022 New Design |
| Color: | Matt Black Or Customized |
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
18inch 19inch 5 Holes Car Alloy Wheel Rims For Chevrolet Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Finishing: | Black Gun Gray |

