All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
2020 aftermarket car aluminum alloy rim car wheels alloy rim 20 5x112 alloy rim
| Product Name: | 2020 Aftermarket Car Aluminum Alloy Rim Car Wheels Alloy Rim 20 5x112 Alloy Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
16" 17" 18" 19" Aluminum Alloy Staggered Wheels
| Product Name: | Wholesale Aftermarket Alloy Car Wheel Rim Cast Wheel Rim 16'' 17'' 18'' 19'' Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Fuel - Efficient 17 18 19 Inch 3 Piece Forged Wheels
| Product Name: | China Manufacturer 2020 17 18 19 Inch Forged Wheels Car Alloy Rims Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | Alunimun,Alloy |
| Color: | Customized |
Custom Aluminum Alloy 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Customized Size 17 18 Car Aluminum Alloy Wheels 17 Inch Aftermarket Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Car Wheel Rim Aluminum Alloy bmw replica Wheel China Wheel
| Product Name: | Car Wheel Rim Aluminum Alloy Bmw Replica Wheel China Wheel |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
A356.2 14" 17x7.0 18x7.5 Aluminum Alloy Wheel Rim
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Machine Face |
Aluminum Alloy 6 Hole 4x4 Off Road Rims With Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm,150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
17 Inch 6×139.7 PCD 5×150 4x4 Wheels Rims
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
17 Inch A356.2 Aluminum Cast 5x127 Alloy Car Wheels
| Product Name: | 17 Inch Original Factory Aluminum Cast Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 60PCS |
Aluminum Alloy PCD 5x150 Off Road Wheels 17 Inch Truck Rim
| Name: | Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

