All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
18 Inch 5×112 5×120 Aluminum Alloy Wheels For C Class 3 Series
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Forged 4×4 5×114.3 6×139.7 Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Forged 4×4 5×114.3 6×139.7 Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Style: | 2020 New Design |
| Color: | Silver+much Spokes |
Aftermarket Brushed Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Aftermarket Brushed Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
17 18 Inch 5×100 5×112 5×114.3 Racing Aftermarket Alloy Rims
| Material: | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |
Brushed Silver Forged Aluminum Alloy Wheels For Racing
| Product Name: | Brushed Silver Forged Aluminum Alloy Wheels For Racing |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 Inch 6x139.7 Aluminum Tire Rims
| PCD: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Warranty: | 3 Years |
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aftermarket 17 18 19 Inch 5×120 Aluminum Car Rims
| Product Name: | HOT Selling High Performance 17 18 19 Inch Car Wheel With 5X120 Aluminum Rims |
|---|---|
| Style: | 2020 New Design |
| Color: | Black |
2020 aftermarket car aluminum alloy rim car wheels alloy rim 20 5x112 alloy rim
| Product Name: | 2020 Aftermarket Car Aluminum Alloy Rim Car Wheels Alloy Rim 20 5x112 Alloy Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
16" 17" 18" 19" Aluminum Alloy Staggered Wheels
| Product Name: | Wholesale Aftermarket Alloy Car Wheel Rim Cast Wheel Rim 16'' 17'' 18'' 19'' Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

