All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
127mm PCD 18 Inch Offroad Wheel Rims 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Warranty: | 3 Years |
17 Inch PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aluminum Alloy Deep Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 17 Inch
| Name: | 17 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch 17 Inch |
6 Lugs Aluminum Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 for tacoma f150 toyota land cruiser
| Name: | Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 For Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Finishing: | Many Colors,also Support Customized |
Replica Land Rover 17" Aluminum Wheel Rims A356.2
| Product Name: | Replica Land Rover 17 Inch Wholesale Car New Alloy Alumimun Wheel Rim Via Jwl |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
19 Inch Aluminum Alloy Monoblock Forged Wheels For Passenger Car
| Product Name: | 19 Inch Aluminum Alloy Monoblock Forged Wheels For Passenger Car |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Hole: | 5,6 |
6 Hole 18 Inch Aluminum Alloy 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | New Customized 18 Inch 6 Hole Coating Offroad Aluminum Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |
13" 15" 16" PCD 4×114.3 Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 13 15 16 Inch New Aluminum Alloy Wheels Aftermarket Wheel Rims PCD 4x114.3 Steel Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |

