All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
15 Inch 4 Hole Customized Size Car Alloy Wheels , Alloy Automotive Rims Wheels
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Warranty: | 3 Years |
17 Inch Machine Face Forged Aluminium Wheels corrosion resistant
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aluminum 18 Inch Staggered Rims 8.0j Alloy Wheels Rims For Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Warranty: | Warranty For 3 Yesrs |
Light Weight Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |
A356.2 Matte Black Polished 17inch Off Road Rims
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Warranty: | 3 Years |
18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL
| Name: | 18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
Aluminum Alloy 15 Inch 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | Chinese Factory High Quality 15 Inch 4*4 Offroad Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |

