All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
Bespoke 1995 18 Inch Mercedes Benz E Class Wheels Rims
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
17 Inch Alloy Wheel Rims,Lightweight Forged Concave Wheels Rims
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Customized |
| Warranty: | 3 Years |
Suv Car 17x9 Inch Truck Wheels 130mm PCD customizable color
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Warranty: | 3 Years |
ET12 Forged Aluminum Alloy Wheels Milling Window 20x10
| ET: | -12mm |
|---|---|
| Material: | ALLOY, Aluminum |
| Color 1: | Matt Black+Milling Window+Milling Rivets Red Coating |
American Sport Car Thin Spoke Concave Alloy Wheels A356.2 Aluminum 19 Inch
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Shock Resistant 16 17 18 Inch 4x4 Off Road Rims
| Name: | KIPARDO 17 Inch 4X4 Alloy Wheels Fit 6X139.7 5X150 Offroad 16 Inch 18 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
Light Weight 6061-T6 Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | Light Weight 6061-T6 Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
8X150 Negative Offset 114.3 PCD 19" A356.2 Car Alloy Wheels
| Product Name: | 8X150 Negative Offset 114.3 PCD 19" A356.2 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
5x120 Aftermarket Forged Aluminum Alloy Wheels 42mm ET
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | 3 Years |

