All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
Multi Wire Spokes Forged 20 Inch Chrome Mercedes Rims
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
JWL VIA 5x1143 20 Inch Bmw Casting Alloy Wheels
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Warranty: | 3 Years |
6x150 Offroad Alloy Wheel Rim 9 Inch Width For Suv Pickup
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
19 Inch 20 Inch Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | 19 Inch 20 Inch Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
18 Inch 19 Inch 20 Inch A356.2 Aluminum Black Alloy Wheels
| Product Name: | Hot 18 19 20 Inch Aluminum Alloy Wheel Black Machine Face Aftermarket Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Custom 17 18 19 20 21 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Custom 17 18 19 20 21 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Style: | New Design |
| Color: | Silver+much Spokes |
Forged Concave Alloy 20 19 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Forged Concave Alloy 20 19 18 Inch Staggered Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
15 16 17 18 19 Inch 4×108 5×120 Flow Formed Wheels
| Product Name: | 15 16 17 18 19 Inch 4×108 5×120 Flow Formed Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
A356.2 5x100 5x114.3 Car Alloy Wheels For Audi A5 A3
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Machine Face |
18 Inch 66.56mm Forged Aluminum Alloy Wheels corrosion resistant
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |

