All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
Matt Black Aluminium Car Alloy Wheel Rims 20 Inch PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
Aftermarket A356.2 Car Alloy Wheels
| Name: | Aftermarket A356.2 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
20 22 Inch 5×120 Aluminum Alloy Aftermarket Car Wheels
| Product Name: | 20 22 Inch 5×120 Aluminum Alloy Aftermarket Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Sport Vogue Ranger Rover oem Autobiography Car Alloy Wheels Rims
| Product Name: | Sport Vogue Ranger Rover Oem Autobiography Car Alloy Wheels Rims |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
Range Rover 17 Inch PCD 6x139.7 Aluminum Alloy 17 Inch Off Road Rims
| Product Name: | 22 Inch 6x139.7 Aluminum Alloy Offroad Wheel Rim |
|---|---|
| Fit For: | For Ranger Rover,Toyota Tacoma Lexus GX460 GX470 |
| Material: | A356.2 |
Aftermarket Alumilum Alloy PCD 5X114.3 20 Inch Wheels Rims
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Warranty: | 3 Years |
A356.2 Material Five Spoke 4x4 Off Road Rims Corrosion Resistant
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
20 Inch 4x4 Off Road Rims Toyota Tacoma Tundra Alloy Wheels
| Product Name: | 17 20 Inch 4x4 Offroad Rims Alloy Wheel For Cars |
|---|---|
| Style: | 2022 New Design |
| Color: | Matt Black Or Customized |

