All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ via car aluminum rim ] match 243 Products.
Light Weight 18 19 20 21 22 Inch T6061 Forged Aluminium Wheels
| Product Name: | 18 19 20 21 22 Inch Customized T6061 Aluminum Forged Wheel With PCD 5x114.3 5x120 |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customized |
18" 19" 20" Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 18" 19" 20" Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Size: | 18 19 20 Inch |
6x139.7 20 Inch 4X4 Car Alloy Wheels 15mm ET JWL certificated
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Warranty: | 3 Years |
KIPARDO Casting Alloy Wheels 18 Inch Al Toyota Polished Milled Alloy Wheel Rim
| Product Name: | KIPARDO Polished Milled 18 Inch Al Toyota Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2/Aluminum |
| Color: | SILVER |
9 Inch 16 Inch Chrome Rims Chrome Rivets Jeep Offroad Wheels
| ET: | 15mm, -12mm, 15mm, -12mm |
|---|---|
| Keyword: | Mesh Design With Chrome Rivets |
| Finishing: | Candy Red+chrome Rivets |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
Aftermarket Aluminum Alloy Wheel Rim
| Product Name: | Aftermarket 18 19 20 21 22 Inch Aluminum Alloy Wheel Rims For Car With PCD 5x108 |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
Fuel - Efficient 18 19 20 Inch Replica Alloy Wheels
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Black Car alloy wheels 17 inch forged black aftermarket aluminum wheels
| Product Name: | Black Car Alloy Wheels 17 Inch Forged Black Aftermarket Aluminum Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

