All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
Silver Finishing PCD 5x114.3 Forged Aluminum Alloy Wheels Customized Color
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Warranty: | 3 Years |
KIPARDO 6x139.7 Casting Alloy Wheels Car A356.2 Aluminium Alloy Rims
| Product Name: | KIPARDO New Design 18 Inch Wheel Rims Casting Alloy Wheels For Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 60PCS |
18 Inch 19 Inch 5x114.3 A356.2 Aluminum Rim Alloy Wheels
| Product Name: | Custom 18 Inch 19 Inch 5x112 5x114.3 Wheels Sport Cast Car Rim Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
15 Inch Aftermarket Car Wheel 5x100 Rim Alloy Wheels
| Product Name: | 2020 New Aftermarket Car Wheel 15 16 17 Inch 5x100 Rim Alloy Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
ET 25 PCD 5x112 Forged Aluminium Wheels Long Warranty
| PCD: | 112mm, 120mm, 130mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm, 59 |
| Warranty: | 3 Years |
Muti spoke 17 18 19 Inch casting alloy wheel rim for bmw 3 series 5 series
| Keyword: | Casting Alloy Wheel Rim For Bmw 3 Series 5 Series |
|---|---|
| PCD: | 5x112,5x114.3,5x110 |
| Material: | Aluminum Alloy |
KIPARDO Polished Milled 18 Inch Al Toyota Casting Alloy Wheels
| Product Name: | KIPARDO Polished Milled 18 Inch Al Toyota Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2/Aluminum |
| Color: | SILVER |
KIPARDO Casting Alloy Wheels 18 Inch Al Toyota Polished Milled Alloy Wheel Rim
| Product Name: | KIPARDO Polished Milled 18 Inch Al Toyota Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2/Aluminum |
| Color: | SILVER |
A356.2 Land Rover Replica Alloy Wheels With Customized Logo
| Product Name: | Land Rover Newly Designed Replica Wheel Rim 2021 Year Alloy Wheel |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
Aftermarket Replica Alloy Wheels For Land Rover Painting
| Product Name: | New Design Aftermarket Alloy Rims Replica Car Alloy Wheels For Land Rover |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |

