All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
Customized Step Lip Forged Alloy Wheel 19 Inch For A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Material: | Aluminum T6061 |
Flow Forming 18x8 PCD 5X100 Forged Alloy Wheels OEM
| Product Name: | Flow Forming 18x8 PCD 5X100 Forged Alloy Wheels OEM |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
Custom 1 Piece 2 Piece 3 Piece Forged Alloy Wheels
| Name: | KIPARDO Forged Alloy Wheel Customize Design 1 Piece 2 Piece 3 Piece Manufacturer 18 Inch To 24 Inch Available |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
Aftermarket 18 19 20 Inch Staggered Concave Forged Alloy Wheels
| Product Name: | Aftermarket 18 19 20 Inch Staggered Concave Forged Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customized |
Impact Resistant 5 Hole Forged Aluminum Alloy Wheel Rim
| Product Name: | Impact Resistant 5 Hole Forged Aluminum Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Style: | New Design |
| Color: | White/black/bronze/gray |
High Strength Forged Gunmetal Car Alloy Wheels
| Product Name: | Kipardo 6061-T6 Specifications Customized Brushed Gunmetal Forged Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | GOLD |
Custom 17 18 19 20 21 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Custom 17 18 19 20 21 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Style: | New Design |
| Color: | Silver+much Spokes |
Aftermarket Brushed Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Aftermarket Brushed Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |

