All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
S Class 16 Inch 5x139.7 5 Hole Car Casting Alloy Wheels
| Product Name: | China Manufacturer Wholesale 2019 New Design S Class 16 17 Inch 5 Hole Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| Color: | Bronze |
OEM Replacement 17 Inch 18 Inch 5x114.3 Casting Alloy Wheels
| Product Name: | Aluminum Custom 17 Inch New Auto Design Wheel Rims 18 Inch Car Alloy Wheels 5x114.3 Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4 Pieces |
17 Inch 18 Inch 5x100 5x120 Bronze Casting Alloy Wheels
| Product Name: | Hot Sale 17 18 Inch 5x100 5x120 Alloy Wheel Aftermarket Wheel Rim Made In China |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
19 Inch Car Universal Aluminum Casting Alloy Wheels Rims With PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Warranty: | 3 Years |
Multi PCD Alloy Wheel 5 Holes Forged Aluminum Alloy Wheels
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Warranty: | 3 Years |
5x127 5x114.3 Casting Alloy Wheels A356.2 Aluminum Automotive Wheel Rim
| Product Name: | Aluminum Custom 17 Inch New Auto Design Wheel Rims 18 Inch Car Alloy Wheels 5x114.3 Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4 Pieces |
20x9 20 Inch Car Casting Alloy Wheels Aluminium Forged Wheel
| Material: | New Design 20x9 20 Inch Car Wheels Alloy Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
TS16949 Benz Replacement 22x10 Car Alloy Wheels Rim
| Product Name: | TS16949 Benz Replacement 22x10 Car Alloy Wheels Rim |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
5x112 Audi Replica Alloy Wheels 4x4 Rims Alloy Wheels
| Product Name: | 5x112 Replica Audi Wheels 4x4 Rims Alloy Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
6 Lugs Aluminum Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 for tacoma f150 toyota land cruiser
| Name: | Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 For Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Finishing: | Many Colors,also Support Customized |

