All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
5X112 5X120 Casting Alloy Wheels A356.2 19 Inch Alloy Wheels C Class 3 Series
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
American Sport Car Thin Spoke Concave Alloy Wheels A356.2 Aluminum 19 Inch
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
18" Aluminum Alloy Wheel For Mercedes Benz Car Rims
| Product Name: | 18" Aluminum Alloy Wheel For Mercedes Benz Car Rims |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Aftermarket Mag 19" 20" Aluminum Alloy Wheel
| Product Name: | Aftermarket Mag 19" 20" Aluminum Alloy Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Wheel Type: | 2021 New Design |
JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Casting Alloy Wheels
| Product Name: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Toyota、Honda |
| Material: | A356.2 |
Aluminum Alloy 5×108 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | KIPARDO 5x108 Forged Wheels 2 Piece 24 6061t6 Monoblock 2 Piece 3 Piece Forged Rims |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
OEM Replacement 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Casting Alloy Wheels
| Material: | 2019 Hot 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Wheels Alloy Rims Casting Wheels For Sale |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
OEM 18 Inch 5X120 5x112 Black Forging Casting Alloy Wheels
| Product Name: | 18 19 20 Inch 5X120 5x112 Black Color Aluminum Alloy Forging Oem Aftermarket Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 60PCS |
13 Inch 17 Inch Multi Spoke Black Casting Alloy Wheels
| Product Name: | 13 14 15 16 17 Inch Multi Spoke Black Aftermarket Cast Alloy Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |

