All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
5 Spoke 18 Inch 19 Inch Casting Alloy Wheels For Car
| Material: | A356.2 Aluminum |
|---|---|
| MOQ: | 60PCS |
| Color: | Bronze/black |
17 Inch 5X114.3 Aluminum Casting Alloy Wheels For Car Rim
| Product Name: | 18 Inch Factory Direct Car Rim 5X114.3 Aluminum Alloy Casting Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA 18 Inch 5x120 A356.2 Aluminum Car Alloy Wheels
| Product Name: | Custom Wholesale New Design Car 5x120 Wheel Rims Chinese Cheap Alloy Aluminum Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
5x120 Aftermarket Forged Aluminum Alloy Wheels 42mm ET
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | 3 Years |
VIA Forged Aluminum Alloy Wheels 40mm ET Customizable Color
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | 3 Years |
Land Cruiser 20 Inch 21 Inch 5×150 Replica Alloy Wheels
| Product Name: | JWL Standard 20 Inch 21 Inch 5x150 Oem Replacement Offroad Wheels For Land Cruiser |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Impact Resistant Lightweight Flow Formed Alloy Wheels
| Name: | Flow Formed Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
17 Inch Alloy Wheel Rims,Lightweight Forged Concave Wheels Rims
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Customized |
| Warranty: | 3 Years |
One Piece Monoblock Forged Wheels For Top Racers
| Product Name: | One Piece Monoblock Forged Wheels For Top Racers |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |

