All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
Alloy Off Road Wheel 4 X 4 For SUV Car Toyota tacoma ford f150
| PCD: | 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 12mm |
| Warranty: | 3 Years Warranty |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Camry Replica Alloy Wheels
| Product Name: | JWL Standard 17" 18" Oem Replacement Car Rims For Camry |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
2020 New 18 inch OFFROAD 4 x 4 alloy wheels Vehicle Car aluminium Wheel
| Product Name: | 15 16 17 Inch Offroad Car Rims Wheels PCD6x139.7 Car Alloy Wheel |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6 |
Aluminum Alloy 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | PCD 6X139.7 17 19 20 22 Inch SUV 4X4 Car Rims Off Road Alloy Wheel |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

