All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
20 Inch 6x114.3 6x139.7 Aluminum Alloy 4x4 Offroad Rims For toyota fj cruisier
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
15X6.5 16X7 17X7 Cast Aluminum Alloy Rims Wheel CLASS JWL VIA TS16949
| Product Name: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 Aluminum Alloy Rim For CLASS JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
15X6.5 17X8 18X7.5 18X8 TS16949 Aluminum Alloy Rim
| Product Name: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 Aluminum Alloy Rim For CLASS JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Deep Dish 6 Hole 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum Alloy
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum Alloy Deep Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 17 Inch
| Name: | 17 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch 17 Inch |
6x139.7 20 Inch 4X4 Car Alloy Wheels 15mm ET JWL certificated
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Warranty: | 3 Years |
17 Inch 6x114.3 Truck Offroad Wheels Chrome Material
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |

