All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
Shock Resistant 16 17 18 Inch 4x4 Off Road Rims
| Name: | KIPARDO 17 Inch 4X4 Alloy Wheels Fit 6X139.7 5X150 Offroad 16 Inch 18 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
17 Inch 5×114.3 Automotive Wheel Rim
| Product Name: | China Factory Supplied 17 Inch 5x114.3 Oem Replacement Alloy Car Wheels For Toyota |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
VIA JWL 17×9.0 Aftermarket 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 17X9.0 Aftermarket Wheels With VIA JWL Alloy Wheel Fit For SUV Offroad Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17 Inch 18 Inch 5x100 5x120 Bronze Casting Alloy Wheels
| Product Name: | Hot Sale 17 18 Inch 5x100 5x120 Alloy Wheel Aftermarket Wheel Rim Made In China |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Sport Car Concave Thin Spoke 15 Inch Casting Alloy Wheels
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
16 inch 6x139.7 5x127 6x135 low pressure casting aluminum offroad truck wheels for pickups
| Product Name: | 16 Inch 6x139.7 5x127 6x135 Low Pressure Casting Aluminum Offroad Truck Wheels For Pickups |
|---|---|
| Style: | 2021 New Design |
| Color: | Black |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set |
| Wheel Type: | New Design |
Customizable 5x160 PCD Aftermarket Mag Wheels By Flow Formming
| Product Name: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set |
| Wheel Type: | New Design |

