All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
Aluminum Alloy 5×120 PCD Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Aluminum Alloy 5×120 PCD Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
6x139.7 2500LBS Staggered 17 Inch Casting Alloy Wheels For Range Rover
| Product Name: | 17 Inch 6x139.7 6x114.3 4x4 Aluminum Rims Wheels With Max Load 2500LBS |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
Customized Step Lip Forged Alloy Wheel 19 Inch For A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Material: | Aluminum T6061 |
Bespoke 1995 18 Inch Mercedes Benz E Class Wheels Rims
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
18 Inch 66.56mm Forged Aluminum Alloy Wheels corrosion resistant
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
6 Lugs Aluminum Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 for tacoma f150 toyota land cruiser
| Name: | Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 For Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Finishing: | Many Colors,also Support Customized |
PCD 6×139.7 20 22 Inch Aluminum Alloy Rims For RANGER ROVER
| Product Name: | New Design 20 22 Inch Aluminum Rims PCD 6x139.7 Replica Wheels For American Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Aftermarket SUV Sport Car 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 18 Inch Aftermarket 5x112 5x120 Rims SUV Sport Car Custom Machined Face Aftermarket Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
18 Inch 19 Inch 5×114.3 Black Flow Forming Forged Car Rims
| Product Name: | 18 Inch 19 Inch 5×114.3 Black Flow Forming Forged Car Rims |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |

