All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
Sport Vogue Ranger Rover oem Autobiography Car Alloy Wheels Rims
| Product Name: | Sport Vogue Ranger Rover Oem Autobiography Car Alloy Wheels Rims |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
Aftermarket A356.2 Car Alloy Wheels
| Name: | Aftermarket A356.2 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
Concave 4X114.3 Wheels Rims Suv Passenger Car Aluminum Alloy wheels
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Material: | ALLOY, Aluminum Alloy |
| Finishing: | Black |
17 Inch PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
JWL VIA 18 Inch 5x120 A356.2 Aluminum Car Alloy Wheels
| Product Name: | Custom Wholesale New Design Car 5x120 Wheel Rims Chinese Cheap Alloy Aluminum Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA 20X12 Brushed OEM 4x4 OffRoad Wheel Rims
| Product Name: | JWL VIA 20X12 Brushed OEM 4x4 OffRoad Wheel Rims |
|---|---|
| PCD: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
Brushed Polished Aluminum Alloy19x9.5 Wheel Rims corrosion resistant
| Product Name: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 Aluminum Alloy Wheel Car Wheel |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Color: | Customized |
18 Inch PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wheel For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
American Sport Car Thin Spoke Concave Alloy Wheels A356.2 Aluminum 19 Inch
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
18 Inch 19 Inch 20 Inch A356.2 Aluminum Black Alloy Wheels
| Product Name: | Hot 18 19 20 Inch Aluminum Alloy Wheel Black Machine Face Aftermarket Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |

