All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
PCD 5×150 4×4 Off Road 5 Hole 16 Inch Concave Alloy Wheels
| Product Name: | PCD 5×150 4×4 Off Road 5 Hole 16 Inch Concave Alloy Wheels |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 6 |
Land Rover Replica Truck Aluminum Alloy Car Wheel Rims 22 Inch
| Product Name: | 16-22 Inch Replica Land Rover Aluminum Alloy Car Wheel Rims /Truck Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
127mm PCD 18 Inch Offroad Wheel Rims 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Warranty: | 3 Years |
Custom Deep Concave Forged Car Wheel Rim 18 - 22 Inch
| PCD: | Customizable |
|---|---|
| ET: | Customizable |
| Material: | T6061 |
17 Inch Alloy Wheel Rims,Lightweight Forged Concave Wheels Rims
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Customized |
| Warranty: | 3 Years |
Forged 19 Inch Car Mag Rims Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Forged 19 Inch Car Mag Rims Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 8 Pc |
| Wheel Type: | New Mould |
Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Red |
5 Hole 19 Inch Aluminum Alloy Rims For Mercedes Car Wheels
| Product Name: | High Quality 5 Hole Alloy Wheel Rims 19 Inch Rims For Mercedes Car Wheels |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Hole: | 5,6 |
18" 19" PCD 5×114.3 Cast Aluminum Alloy Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | High Quality 18 19 Inch Car Rims PCD 5x114.3 Cast Aluminum Alloy Offroad Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
16 Inch 17 Inch 18 Inch 6×139.7 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 4X4 Wheel Rims 16inch 18inch 17inch 6x139.7 OffRoad Car Wheels |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |

