All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
Custom 4X4 Off Road 22 Inch 5*120 Forged Car Wheels
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Machine Face |
Matt Black Aluminium Car Alloy Wheel Rims 20 Inch PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
17 18 19 inch 6x139.7 4x4 matt black offroad wheel Rims
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Land Cruiser 20 Inch 21 Inch 5×150 Replica Alloy Wheels
| Product Name: | JWL Standard 20 Inch 21 Inch 5x150 Oem Replacement Offroad Wheels For Land Cruiser |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Multi Wire Spokes Forged 20 Inch Chrome Mercedes Rims
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
6x150 Offroad Alloy Wheel Rim 9 Inch Width For Suv Pickup
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Anti Corrosion 15×6.5 16×6.5 Inch A356.2 Alloy Wheel Rim
| Product Name: | Factory Alloy Wheel 15x6.5 16x6.5 Inch Rims Wheels New Designs Hot Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
15 16 17 18 19 Inch 4×108 5×120 Flow Formed Wheels
| Product Name: | 15 16 17 18 19 Inch 4×108 5×120 Flow Formed Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |

