All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
Oem 22 Inch Range Rover Replica Wheels 120mm Aluminum Alloy
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Warranty: | 3 Years |
6 Hole Alloy Offroad 6x139.7 Wheels Aluminum Alloy wheel for toyota ford
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
5x120 Aftermarket Forged Aluminum Alloy Wheels 42mm ET
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | 3 Years |
Forged Aluminum Alloy Wheel Rim
| Product Name: | KIPARDO Forged Rims 18 Inch To 24 Inch Custom Design Alloy Wheel Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
Offroad PCD 4x4 6x139.7 Off Road Rims
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Aftermarket Replica Alloy Wheels For Land Rover Painting
| Product Name: | New Design Aftermarket Alloy Rims Replica Car Alloy Wheels For Land Rover |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
Dimond Cut A356.2 Pick Up Deep Dish 4x4 Off Road Rims
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Milling Window |
JWL VIA BMW Forged Aluminum Rims Wheels 8.5 Inch 19 Inch
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
A356.2 5x100 5x114.3 Car Alloy Wheels For Audi A5 A3
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Machine Face |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |

