All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 16 inch car wheel rim ] match 185 Products.
18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL
| Name: | 18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
PCD 6x139.7 Concave 20x12 Deep Concave Alloy Wheels for JEEP TOYOTA
| Product Name: | 20x12 Suv Wheels ET -44 Offroad Rim,pcd 6x139.7 4X4 Alloy Rims |
|---|---|
| PCD: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 Inch 6x139.7 Aluminum Tire Rims
| PCD: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Warranty: | 3 Years |
JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Casting Alloy Wheels
| Product Name: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Toyota、Honda |
| Material: | A356.2 |
Replica TE37 18 Inch 5×114.3 5×112 Flow Formed Alloy Wheels
| Product Name: | Replica TE37 18 Inch 5×114.3 5×112 Flow Formed Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
One Piece Monoblock Forged Wheels For Top Racers
| Product Name: | One Piece Monoblock Forged Wheels For Top Racers |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
Cusomized 20 Inch OEM 5x112 Forged Wheels Black Finishing
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Warranty: | 3 Years |
VIA Forged Aluminum Alloy Wheels 40mm ET Customizable Color
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | 3 Years |

