All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
Custom Concave Aluminum Alloy Forged Wheels Rims 19 Inch 5 X 112
| PCD: | 98mm-165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Material: | A6061-T6, A356.2 T6 Aluminum Alloy Wheel |
JWL Standard 18×8 5×112 5×120 Aftermarket Casting Alloy Wheels
| Product Name: | JWL Standard 18x8 5X112 5X120 Aftermarket Aluminum Car Wheels For S63 S365 M4 M3 |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
15X6.5 17X8 18X7.5 18X8 TS16949 Aluminum Alloy Rim
| Product Name: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 Aluminum Alloy Rim For CLASS JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Land Rover Replica Truck Aluminum Alloy Car Wheel Rims 22 Inch
| Product Name: | 16-22 Inch Replica Land Rover Aluminum Alloy Car Wheel Rims /Truck Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
17 Inch A356.2 Aluminum Cast 5x127 Alloy Car Wheels
| Product Name: | 17 Inch Original Factory Aluminum Cast Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 60PCS |
Aftermarket High Load Capacity Flow Formed Alloy Rims
| Product Name: | Aftermarket High Load Capacity Flow Formed Star Alloy Rims |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
16×6 5×114.3 Cast Aluminium Wheels For Toyota
| Product Name: | 16×6 5×114.3 Cast Aluminium Wheels For Toyota |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Finishing: | Painting/machined/milled/mirror Cut/polished |
Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Red |
19 Inch 20 Inch Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | 19 Inch 20 Inch Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
Light Weight 6061-T6 Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | Light Weight 6061-T6 Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |

