All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
Replacement 15" 18" Car Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Material: | 15" 16" 17" 18" Replica Wheel Alloy Wheel Car Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
TS16949 Casting OEM Car Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Material: | New Design Car Alloy Wheels OEM New Design Car Alloy Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
C Class OEM Replacement 18X8 Auto Aftermarket Wheel Rims
| Material: | KIPARDO 18X8 Wheels Rims,18 5X112 5X120 Alloy Wheels For C Class , 3 Series Auto Luxury Alloy Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Aftermarket Alumilum Alloy PCD 5X114.3 20 Inch Wheels Rims
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Warranty: | 3 Years |
PCD 5x112 Sport Car 20 Inch Aftermarket Mag Wheels
| Material: | PCD 5x112 Sport Car 15 16 17 18 19 20 Inch Replica Alloy Wheels For Sale |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
18 Inch 5X114.3 Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Material: | Aftermarket 17 18 Inch 5X114.3 Aluminum Alloy Wheel Car Rims |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
15" 16" 17" 18" Replica audi Wheel Alloy Wheel Car wheel
| Product Name: | 15" 16" 17" 18" Replica Audi Wheel Alloy Wheel Car Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
5x114.3 5x120 Car Aluminum Replica audi Alloy Wheels size 18 19 20
| Product Name: | 5x114.3 5x120 Car Aluminum Replica Audi Alloy Wheels Size 18 19 20 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Customized Black 17 Inch Aluminum Wheel Rims With 4 Holes
| Material: | Wholesale Black 17 Inch Aluminum Alloy Wheel Rims With 4 Holes |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Gravity Casting 18 Inch Aluminum Aftermarket Mag Wheels
| Material: | Customized Aftermarket Aluminum Wheel Factory Wholesale Customized Gravity Casting 18 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |

