All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ customized forged alloy wheel ] match 212 Products.
Aftermarket Aluminum Alloy Wheel Rim
| Product Name: | Aftermarket 18 19 20 21 22 Inch Aluminum Alloy Wheel Rims For Car With PCD 5x108 |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
Aftermarket 17 18 19 Inch 5×120 Aluminum Car Rims
| Product Name: | HOT Selling High Performance 17 18 19 Inch Car Wheel With 5X120 Aluminum Rims |
|---|---|
| Style: | 2020 New Design |
| Color: | Black |
Aluminum Alloy 17 Inch 17×7.5 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | China Wholesale 17 Inch 4x4 Car Rims 17x7.5 Alloy Wheels For Cars |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Fuel Saving 20 22 Inch 5×120 Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Hot Sale 20 22 Inch Black Wheels 5x120 Aftermarket 4x4 Car Sport Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customized |
18 Inch Car Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 18 Inch Car Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 New Hot Design |
Oem 22 Inch Range Rover Replica Wheels 120mm Aluminum Alloy
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Warranty: | 3 Years |
Car alloy wheels 18 inch 5X114.3 PCD racing forged design aluminum wheel
| Product Name: | Car Alloy Wheels 18 Inch 5X114.3 PCD Racing Forged Design Aluminum Wheel |
|---|---|
| Style: | New Design Forged Wheels |
| Color: | Silver |
Customized 18" Casting Aftermarket Aluminum Wheels
| Product Name: | Customized Aftermarket Aluminum Wheel Factory Wholesale Customized Gravity Forged 18 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
JWL VIA BMW Forged Aluminum Rims Wheels 8.5 Inch 19 Inch
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
Flow Forming 17 18 19 inch Forged Car Wheels
| Product Name: | Flow Forming 17 18 19 Inch Forged Car Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |

