All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 20 inch car wheel rim ] match 204 Products.
5 Hole 20 Inch Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 2020 Wholesale New Design 5 Hole Aftermarket 20 Inch Car Rims Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Color: | Black+much Spokes |
| Hole: | 5,6,8 |
OEM Replacement 20x8.5 20 Inch 5X108 Car Alloy Wheels
| Product Name: | 2021 New Design OEM Replacement 20x8.5 20 Inch Wheels Rims 5X108 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | Fuel - Efficient 16" 17" 20" Offroad Car Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Red |
Land Rover Replica Truck Aluminum Alloy Car Wheel Rims 22 Inch
| Product Name: | 16-22 Inch Replica Land Rover Aluminum Alloy Car Wheel Rims /Truck Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
18 19 inch sport auto part aluminum alloy car wheels rims
| Product Name: | Aluminum Alloy Car Wheels Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Painting,Dimond Cut , Customized |
19x8 19x9 6061 Aluminum 5 Hole 5x112 Car Wheel Rims
| Product Name: | 19x8 19x9 Custom Wheels 6061 Aluminum 5 Hole 5x112 Car Wheel Rims For Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
5 Hole 17×7 18×7.5 Inch Automotive Wheel Rim
| Product Name: | 5 Hole 17×7 18×7.5 Inch Automotive Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
wholesale china 5 Hole 20 Inch T6061 Alloy Aftermarket Car aftermarket alloy wheel Rims
| Product Name: | Wholesale China 5 Hole 20 Inch T6061 Alloy Aftermarket Car Aftermarket Alloy Wheel Rims |
|---|---|
| Brand: | KIPARDO |
| Material: | T6061 |
20 Inch 6×139.7 5×150 4x4 Off Road Rims
| Name: | 20 Inch Wheels Offroad Mag Rims 6x139.7 5x150 4X4 Wheel Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
127mm PCD 18 Inch Offroad Wheel Rims 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Warranty: | 3 Years |

