All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 20 inch car wheel rim ] match 204 Products.
Customized 5x120 18 20 Inch Concave Alloy Wheels TS16949
| Product Name: | 5x120 18 20 Inch Concave Alloy Wheels Rims 18 45 / 120 Aa AA Aa |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Aluminium Alloy 17" 18" 6×139.7 Automotive Wheel Rim For Hilux Cars
| Product Name: | Aluminium Alloy 17" 18" 6×139.7 Automotive Wheel Rim For Hilux Cars |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 6 |
Aftermarket Alumilum Alloy PCD 5X114.3 20 Inch Wheels Rims
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Warranty: | 3 Years |
6061 T6 Staggered Velg Speedy Alloy Car Mag Wheels Rims
| Product Name: | JWL VIA Ready To Ship 17x8.5 19x9.5 Staggered Velg Alloy Car Mag Wheels Rims 4x100/114.3 For Indonesia Market |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Finishing: | Painting/machined/milled/mirror Cut/polished/brushed/chrome |
20 Inch Aftermarket 3 Piece Forged Wheels
| Material: | Alunimun,Alloy |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Replacement 20" Alloy Wheel Rims For Mercedes Benz
| Product Name: | Replacement 20" Alloy Wheel Rims For Mercedes Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock
| Product Name: | Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Range Rover 17 Inch PCD 6x139.7 Aluminum Alloy 17 Inch Off Road Rims
| Product Name: | 22 Inch 6x139.7 Aluminum Alloy Offroad Wheel Rim |
|---|---|
| Fit For: | For Ranger Rover,Toyota Tacoma Lexus GX460 GX470 |
| Material: | A356.2 |
15 16 17 18 19 20 Inch Aftermarket Aluminum Alloy Wheel Rim
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
20 22 Inch 5×120 Aluminum Alloy Aftermarket Car Wheels
| Product Name: | 20 22 Inch 5×120 Aluminum Alloy Aftermarket Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

