All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 20 inch car wheel rim ] match 204 Products.
19 Inch 20 Inch Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | 19 Inch 20 Inch Aluminum Alloy 2 Piece Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
Machine Face Forged 19 Inch Casting Alloy Rim Fit For BMW
| Product Name: | Multi Size Black Machine Face Aftermarket Casting Alloy Car Rim |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Anti Corrosion 15×6.5 16×6.5 Inch A356.2 Alloy Wheel Rim
| Product Name: | Factory Alloy Wheel 15x6.5 16x6.5 Inch Rims Wheels New Designs Hot Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17 18 19 inch 6x139.7 4x4 matt black offroad wheel Rims
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
20 Inch 6x114.3 6x139.7 Aluminum Alloy 4x4 Offroad Rims For toyota fj cruisier
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum 18 Inch Staggered Rims 8.0j Alloy Wheels Rims For Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Warranty: | Warranty For 3 Yesrs |
6x150 Offroad Alloy Wheel Rim 9 Inch Width For Suv Pickup
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
KIPARDO Casting Alloy Wheels 18 Inch Al Toyota Polished Milled Alloy Wheel Rim
| Product Name: | KIPARDO Polished Milled 18 Inch Al Toyota Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2/Aluminum |
| Color: | SILVER |
6x139.7 20 Inch 4X4 Car Alloy Wheels 15mm ET JWL certificated
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Warranty: | 3 Years |

