All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 20 inch car wheel rim ] match 204 Products.
Aftermarket Brushed Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Aftermarket Brushed Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
17 Inch 4x4 6x139.7 cheap aluminum Off Road truck Rims
| Product Name: | 17 Inch Forged 4x4 Cheap Aluminum Off Road Truck Rims |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |
19 Inch Aluminum Alloy Wheels For German Cars Tires
| Product Name: | 19 Inch Aluminum Alloy Wheels For German Cars Tires |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
17 18 Inch 5×100 5×112 5×114.3 Racing Aftermarket Alloy Rims
| Material: | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |
M5 M6 Car 20×8.5 20×10 PCD 5×120 Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | M5 M6 Car 20×8.5 20×10 PCD 5×120 Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |
High Strength Forged Gunmetal Car Alloy Wheels
| Product Name: | Kipardo 6061-T6 Specifications Customized Brushed Gunmetal Forged Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | GOLD |
Cusomized 20 Inch OEM 5x112 Forged Wheels Black Finishing
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aftermarket 17 18 19 Inch 5×120 Aluminum Car Rims
| Product Name: | HOT Selling High Performance 17 18 19 Inch Car Wheel With 5X120 Aluminum Rims |
|---|---|
| Style: | 2020 New Design |
| Color: | Black |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |

