All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 20 inch car wheel rim ] match 204 Products.
17×9 JWL Car Wheel Rim Beadlock A356.2 Aluminium Alloy Rims
| Product Name: | Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Custom Deep Concave Forged Car Wheel Rim 18 - 22 Inch
| PCD: | Customizable |
|---|---|
| ET: | Customizable |
| Material: | T6061 |
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
Multi Wire Spokes Forged 20 Inch Chrome Mercedes Rims
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
17 Inch Alloy Wheel Rims,Lightweight Forged Concave Wheels Rims
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Customized |
| Warranty: | 3 Years |
Forged 19 Inch Car Mag Rims Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Forged 19 Inch Car Mag Rims Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 8 Pc |
| Wheel Type: | New Mould |
17 Inch 4 × 4 Alloy Car Wheels Rims For Toyota Tacoma Tundra
| Product Name: | 17 Inch 4×4 6x139.7 Alloy Car Wheels Rims For Toyota Tacoma Tundra |
|---|---|
| Style: | 2022 New Design |
| Color: | Matt Black Or Customized |
18" 19" PCD 5×114.3 Cast Aluminum Alloy Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | High Quality 18 19 Inch Car Rims PCD 5x114.3 Cast Aluminum Alloy Offroad Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
19 Inch 20 Inch 5×112 Staggered AMG Replica Rims
| Product Name: | 19 Inch 20 Inch 5×112 Staggered AMG Replica Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Matt Black Aluminium Car Alloy Wheel Rims 20 Inch PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Material: | ALLOY, Aluminum |

