All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
17 Inch 4 × 4 Alloy Car Wheels Rims For Toyota Tacoma Tundra
| Product Name: | 17 Inch 4×4 6x139.7 Alloy Car Wheels Rims For Toyota Tacoma Tundra |
|---|---|
| Style: | 2022 New Design |
| Color: | Matt Black Or Customized |
PCD 5×112 Aluminum Chrome Alloy 19 Inch Staggered Rims for bmw 3 series
| Product Name: | PCD 5×112 Aluminum Chrome Alloy 19 Inch Staggered Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
19x8 19x9 6061 Aluminum 5 Hole 5x112 Car Wheel Rims
| Product Name: | 19x8 19x9 Custom Wheels 6061 Aluminum 5 Hole 5x112 Car Wheel Rims For Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
19" 5X112 Aluminum Aftermarket Mag Wheels For Benz
| Product Name: | 19" 5X112 Aluminum Aftermarket Mag Wheels For Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
17 18 19 inch 6x139.7 4x4 matt black offroad wheel Rims
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
17 Inch Custom Made Aftermarket Mag Wheels Black Finishing
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm, 25mm |
| Warranty: | 3 Years |
17 Inch 6x114.3 Truck Offroad Wheels Chrome Material
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Bespoke 1995 18 Inch Mercedes Benz E Class Wheels Rims
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
6061-T6 Monoblock Forged Wheels For Performance Cars
| Product Name: | 6061-T6 Monoblock Forged Wheels For Performance Cars |
|---|---|
| Material: | 6061-t6 |
| Color: | Customized |

