All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
5x114.3 5x120 Car Aluminum Replica audi Alloy Wheels size 18 19 20
| Product Name: | 5x114.3 5x120 Car Aluminum Replica Audi Alloy Wheels Size 18 19 20 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
A356.2 Car Cast Aluminium Wheels 5x112 Aftermarket Aluminum Wheels
| Product Name: | Customized Size Car Alloy Wheels 15 Inch 16 Inch 17 Inch 5x112 Rims Wheel |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
18x8.5 Pcd 114.3 Aluminum Cast Aftermarket Mag Wheels 5 Holes
| Product Name: | Ready To Ship 5 Holes 18x8.5 Pcd 114.3 Aluminum Alloy Cast Bmw Aftermarket Mag Wheel Rim |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Aluminum Alloy 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | PCD 6X139.7 17 19 20 22 Inch SUV 4X4 Car Rims Off Road Alloy Wheel |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
2020 aftermarket car aluminum alloy rim car wheels alloy rim 20 5x112 alloy rim
| Product Name: | 2020 Aftermarket Car Aluminum Alloy Rim Car Wheels Alloy Rim 20 5x112 Alloy Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17" Replica Range Rover Sport offroad suv Wheels
| Product Name: | 17" Replica Range Rover Sport Offroad Suv Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
Black Bronze R20 6x139.7 Wheel Multi Spoke Design For Offroad Car
| PCD: | 139.7mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Warranty: | 3 Years |
Deep Dish 6 Hole 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum Alloy
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
A356.2 19 Inch Replica Land Rover Sport Wheels Light Weight
| Product Name: | A356.2 19 Inch Replica Land Rover Sport Wheels Light Weight |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
JWL VIA 20X12 Brushed OEM 4x4 OffRoad Wheel Rims
| Product Name: | JWL VIA 20X12 Brushed OEM 4x4 OffRoad Wheel Rims |
|---|---|
| PCD: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |

