All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 Inch 6x139.7 Aluminum Tire Rims
| PCD: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Warranty: | 3 Years |
16 17 inch 6x139.7 4x4 Offroad Wheels Mesh Design With Chrome Rivets
| PCD: | 5x127,6x139.7,5x150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
Casting 17 Inch 5X114.3 BMW Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Casting 17 Inch 5X114.3 BMW Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC(1 SET) |
| Wheel Type: | Good Design |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |
Light Weight 2 Piece Forged Negative Offset 4x4 Rims
| Product Name: | 18 19 20 21 22 Inch Customize 2 Piece Forged Negative Offset Offroad SUV Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Casting Aluminum 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck Rims
| Product Name: | Casting Aluminum 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| Color: | Bronze/black |
Five Spoke Deep Concave 6 Hole 6x114.3 Offroad Wheel Rim
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |

