All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
PCD 6x139.7 Concave 20x12 Deep Concave Alloy Wheels for JEEP TOYOTA
| Product Name: | 20x12 Suv Wheels ET -44 Offroad Rim,pcd 6x139.7 4X4 Alloy Rims |
|---|---|
| PCD: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 Inch 4 Hole Customized Size Car Alloy Wheels , Alloy Automotive Rims Wheels
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Warranty: | 3 Years |
17 Inch Alloy Wheel Rims,Lightweight Forged Concave Wheels Rims
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Customized |
| Warranty: | 3 Years |
A356.2 4×4 SUV Off Road Wheels
| Product Name: | A356.2 4×4 SUV Off Road Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
OEM Cars Black 19 Inch PCD 5x120 Aluminum Wheel Rims
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Machine Face |
A356.2 Aluminum Alloy 6H 20X12" 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | A356.2 Aluminum Alloy 6H 4x4 Off Road Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Finishing: | Matt Black,Matt Gun Metal,matt Bronze,Candy Red,Satin Bronze |
Brushed Polished Aluminum Alloy19x9.5 Wheel Rims corrosion resistant
| Product Name: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 Aluminum Alloy Wheel Car Wheel |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Color: | Customized |
4×100 5×112 5×130 Aftermarket 19 Inch Staggered Wheels
| Product Name: | 17 18 19 Inch 4x100 5x112 Alloy Wheel 5x130 Aftermarket Wheel Rim From China |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
VIA Dimond Cut Silver 19 Inch Mag Land Rover Replica Wheels
| Product Name: | VIA Dimond Cut Silver 19 Inch Mag Land Rover Replica Wheels |
|---|---|
| Material: | Aluminum/Alloy |
| Color: | SILVER |

