All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
18" Aluminum Alloy Wheel For Mercedes Benz Car Rims
| Product Name: | 18" Aluminum Alloy Wheel For Mercedes Benz Car Rims |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
19 Inch Aluminum Alloy Wheels For German Cars Tires
| Product Name: | 19 Inch Aluminum Alloy Wheels For German Cars Tires |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
6 Hole 18 Inch Aluminum Alloy 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | New Customized 18 Inch 6 Hole Coating Offroad Aluminum Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |
Car Aluminum Alloy 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 18 Inch Customize Popular Car Aluminum Wheels Alloy Wheel |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
5 Spoke 18 Inch 19 Inch Casting Alloy Wheels For Car
| Material: | A356.2 Aluminum |
|---|---|
| MOQ: | 60PCS |
| Color: | Bronze/black |
Custom Aluminum Alloy 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Customized Size 17 18 Car Aluminum Alloy Wheels 17 Inch Aftermarket Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
15 16 17 18 19 20 Inch Replica Aluminum Alloy Wheel Rim
| Product Name: | 15 16 17 18 19 20 Inch Replica Aluminum Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 6 |
A356.2 14" 17x7.0 18x7.5 Aluminum Alloy Wheel Rim
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Machine Face |
Aftermarket Mag 19" 20" Aluminum Alloy Wheel
| Product Name: | Aftermarket Mag 19" 20" Aluminum Alloy Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Wheel Type: | 2021 New Design |

