All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
OEM 18 Inch 5X120 5x112 Black Forging Casting Alloy Wheels
| Product Name: | 18 19 20 Inch 5X120 5x112 Black Color Aluminum Alloy Forging Oem Aftermarket Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 60PCS |
PCD 6×139.7 20 22 Inch Aluminum Alloy Rims For RANGER ROVER
| Product Name: | New Design 20 22 Inch Aluminum Rims PCD 6x139.7 Replica Wheels For American Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Fuel - Efficient 18 19 20 Inch Replica Alloy Wheels
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Sport Car Concave Thin Spoke 15 Inch Casting Alloy Wheels
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
5x120 Aftermarket Forged Aluminum Alloy Wheels 42mm ET
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | 3 Years |
18 Inch 66.56mm Forged Aluminum Alloy Wheels corrosion resistant
| Product Name: | Kipardo Wheels PCD 5x120 19 Inch Alloy Wheels For BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
Silver Finishing PCD 5x114.3 Forged Aluminum Alloy Wheels Customized Color
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Warranty: | 3 Years |
Multi PCD Alloy Wheel 5 Holes Forged Aluminum Alloy Wheels
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Warranty: | 3 Years |
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |

