All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
16 17 18 19 20 Inch 6×139.7 4x4 black Off Road alloy wheel Rims for sale
| Product Name: | 16 17 18 19 20 Inch 6×139.7 4x4 Black Off Road Alloy Wheel Rims For Sale |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
18" 19" 20" Staggered Aluminum Alloy Car Wheel Rim
| Product Name: | WL Standard 18" 19" 20" Staggered Aluminum Car Alloy Wheels For Wholesale |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Custom Concave Aluminum Alloy Forged Wheels Rims 19 Inch 5 X 112
| PCD: | 98mm-165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Material: | A6061-T6, A356.2 T6 Aluminum Alloy Wheel |
6x139.7 2500LBS Staggered 17 Inch Casting Alloy Wheels For Range Rover
| Product Name: | 17 Inch 6x139.7 6x114.3 4x4 Aluminum Rims Wheels With Max Load 2500LBS |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
18" 19" PCD 5×114.3 Cast Aluminum Alloy Offroad Car Wheel Rim
| Product Name: | High Quality 18 19 Inch Car Rims PCD 5x114.3 Cast Aluminum Alloy Offroad Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Replica Aluminum Alloy 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 2020 Aluminum Wheel Replica Wheel 17 18 19 20 Inch Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
18 Inch Car Rim Aluminum Alloy Custom Mag Wheels 4 PCS
| Product Name: | 18 Inch Car Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 New Hot Design |
Custom 1 Piece 2 Piece 3 Piece Forged Alloy Wheels
| Name: | KIPARDO Forged Alloy Wheel Customize Design 1 Piece 2 Piece 3 Piece Manufacturer 18 Inch To 24 Inch Available |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
18 Inch 19 Inch 5x114.3 A356.2 Aluminum Rim Alloy Wheels
| Product Name: | Custom 18 Inch 19 Inch 5x112 5x114.3 Wheels Sport Cast Car Rim Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Replica Forged Aluminum Alloy 5×114.3 19 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Replica Alloy Wheels Custom Design Forged Aluminum Wheel 5x114.3 19 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

