All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
18 Inch PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wheel For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
16 Inch 17 Inch 18 Inch 6×139.7 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 4X4 Wheel Rims 16inch 18inch 17inch 6x139.7 OffRoad Car Wheels |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |
Muti Spoke 17 Inch Offroad Alloy Wheel Rims A356.2 Raw Material
| Name: | 17~20 Inch 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
6x139.7 20 Inch 4X4 Car Alloy Wheels 15mm ET JWL certificated
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aluminum 18 Inch Staggered Rims 8.0j Alloy Wheels Rims For Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Warranty: | Warranty For 3 Yesrs |
6 Hole Alloy Offroad 6x139.7 Wheels Aluminum Alloy wheel for toyota ford
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
JWL VIA Certificated Wheels BMW 19 Inches Alloy Wheels
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aftermarket Aluminum Alloy Wheel Rim
| Product Name: | Aftermarket 18 19 20 21 22 Inch Aluminum Alloy Wheel Rims For Car With PCD 5x108 |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
Customized Black 17 Inch Aluminum Wheel Rims With 4 Holes
| Material: | Wholesale Black 17 Inch Aluminum Alloy Wheel Rims With 4 Holes |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
17 inch Off Road Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | 17 Inch Off Road Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |

