All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
Concave 4X114.3 Wheels Rims Suv Passenger Car Aluminum Alloy wheels
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Material: | ALLOY, Aluminum Alloy |
| Finishing: | Black |
22 Inch 22×10.5 Aftermarket Black Alloy Rim
| Name: | Alloy Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
JWL VIA 18 Inch 5x120 A356.2 Aluminum Car Alloy Wheels
| Product Name: | Custom Wholesale New Design Car 5x120 Wheel Rims Chinese Cheap Alloy Aluminum Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
PCD 5x112 16 Inch Casting Aluminum Aftermarket Wheels
| Material: | Chinese High Quality 16 17 Inch Custom Aluminum Wheel With PCD 5x112 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
6x114.3 18 inch Custom Aluminum Rims , 4Runner 18 Inch Wheels
| Name: | 17 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
127mm PCD 18 Inch Offroad Wheel Rims 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Warranty: | 3 Years |
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
20 Inch 6x114.3 6x139.7 Aluminum Alloy 4x4 Offroad Rims For toyota fj cruisier
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch |
OEM Replacement 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Casting Alloy Wheels
| Material: | 2019 Hot 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Wheels Alloy Rims Casting Wheels For Sale |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |

