All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch aluminum alloy wheels ] match 235 Products.
18inch 19inch 5 Holes Car Alloy Wheel Rims For Chevrolet Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Finishing: | Black Gun Gray |
Aluminum Alloy PCD 5x150 Off Road Wheels 17 Inch Truck Rim
| Name: | Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Aluminum Alloy 6 Hole 4x4 Off Road Rims With Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm,150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock
| Product Name: | Universal Car 17×9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Aftermarket Replica Alloy Wheels For Land Rover Painting
| Product Name: | New Design Aftermarket Alloy Rims Replica Car Alloy Wheels For Land Rover |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
Aftermarket Aluminum Alloy 19 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 18 19 20 21 22 Inch Aluminum Aftermarket Alloy Wheel Rims With PCD 5x108 |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
17 18 Inch 5×100 5×112 5×114.3 Racing Aftermarket Alloy Rims
| Material: | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |
5 Spoke Machine Face Positive ET 5×120 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 15 16 17 18 Inch 5 Spoke Machine Face Positive ET 5x120 Alloy Wheel Rims For Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
A356.2 Aluminum Alloy 4 Hole 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Factory Wholesale New Design 15 16 17 18 19 20 Inch Black Car Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17 Inch 5X114.3 Aluminum Casting Alloy Wheels For Car Rim
| Product Name: | 18 Inch Factory Direct Car Rim 5X114.3 Aluminum Alloy Casting Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |

