All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] match 50 Products.
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |
Matt Black Aluminium Car Alloy Wheel Rims 20 Inch PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
20×12 6×139.7 Aluminum Alloy 4x4 Truck Rims
| Product Name: | 20×12 6×139.7 Aluminum Alloy 4x4 Truck Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Aluminum Alloy Deep Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 17 Inch
| Name: | 17 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch 17 Inch |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
6x150 Offroad Alloy Wheel Rim 9 Inch Width For Suv Pickup
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
5 Hole 17×7 PCD5×114.3 Replica Alloy Wheels
| Brand: | KIPARDO |
|---|---|
| Name: | Aluminum Alloy Rims |
| Material: | A356.2 |
Aluminum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
18 19 inch sport auto part aluminum alloy car wheels rims
| Product Name: | Aluminum Alloy Car Wheels Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Painting,Dimond Cut , Customized |

