All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] match 50 Products.
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
6 Hole 20 Inch 6×139.7 4x4 Off Road Rims
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
20 Inch 6×139.7 5×150 4x4 Off Road Rims
| Name: | 20 Inch Wheels Offroad Mag Rims 6x139.7 5x150 4X4 Wheel Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
5 Hole 19 Inch Aluminum Alloy Rims For Mercedes Car Wheels
| Product Name: | High Quality 5 Hole Alloy Wheel Rims 19 Inch Rims For Mercedes Car Wheels |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Hole: | 5,6 |
Black Bronze R20 6x139.7 Wheel Multi Spoke Design For Offroad Car
| PCD: | 139.7mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Warranty: | 3 Years |
PCD 6x139.7 Concave 20x12 Deep Concave Alloy Wheels for JEEP TOYOTA
| Product Name: | 20x12 Suv Wheels ET -44 Offroad Rim,pcd 6x139.7 4X4 Alloy Rims |
|---|---|
| PCD: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
22 Inch 22×10.5 Aftermarket Black Alloy Rim
| Name: | Alloy Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL
| Name: | 18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
6x114.3 18 inch Custom Aluminum Rims , 4Runner 18 Inch Wheels
| Name: | 17 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum Alloy 6 Hole 4x4 Off Road Rims With Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm,150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Material: | Aluminum Alloy |

