All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] match 50 Products.
17 Inch 6x114.3 Truck Offroad Wheels Chrome Material
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
17 Inch PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 Inch PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wheel For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Muti Spoke 17 Inch Offroad Alloy Wheel Rims A356.2 Raw Material
| Name: | 17~20 Inch 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
A356.2 Matte Black Polished 17inch Off Road Rims
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Warranty: | 3 Years |
Five Spoke Deep Concave 6 Hole 6x114.3 Offroad Wheel Rim
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
A356.2 Material Five Spoke 4x4 Off Road Rims Corrosion Resistant
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
Gold 9 Inch 20 Inch Rims 6 Lug For SUV Light Truck Pickups
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels ;4x4 Off Road Rims |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch;20 Inch |

