All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch offroad wheel rims ] match 66 Products.
127mm PCD 18 Inch Offroad Wheel Rims 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Warranty: | 3 Years |
TUV 20 Inch 8 Hole A356.2 4x4 Forged Offroad Wheel Rims
| Product Name: | Forged Offroad Wheels Rims |
|---|---|
| Fit For: | ALL CAR |
| Material: | A356.2 |
18 Inch PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wheel For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 Inch Car Rim Aluminum Alloy Custom Mag Wheels 4 PCS
| Product Name: | 18 Inch Car Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 New Hot Design |
17 18 19 inch 6x139.7 4x4 matt black offroad wheel Rims
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
6x114.3 18 inch Custom Aluminum Rims , 4Runner 18 Inch Wheels
| Name: | 17 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Range Rover 17 Inch PCD 6x139.7 Aluminum Alloy 17 Inch Off Road Rims
| Product Name: | 22 Inch 6x139.7 Aluminum Alloy Offroad Wheel Rim |
|---|---|
| Fit For: | For Ranger Rover,Toyota Tacoma Lexus GX460 GX470 |
| Material: | A356.2 |
JWL VIA 20X12 Brushed OEM 4x4 OffRoad Wheel Rims
| Product Name: | JWL VIA 20X12 Brushed OEM 4x4 OffRoad Wheel Rims |
|---|---|
| PCD: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
6 Hole 18 Inch Aluminum Alloy 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | New Customized 18 Inch 6 Hole Coating Offroad Aluminum Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |
16 Inch 17 Inch 18 Inch 6×139.7 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 4X4 Wheel Rims 16inch 18inch 17inch 6x139.7 OffRoad Car Wheels |
|---|---|
| Color: | Black |
| Hole: | 5,6,8 |

