All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch offroad wheel rims ] match 66 Products.
A356.2 Aluminum Alloy 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 2021 New Design 4x4 Alloy Wheel 5x114.3 6x139.7 Offroad Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Aluminum Alloy 6 Hole 4x4 Off Road Rims With Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm,150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set |
| Wheel Type: | New Design |
Customizable 5x160 PCD Aftermarket Mag Wheels By Flow Formming
| Product Name: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set |
| Wheel Type: | New Design |
PCD 6×139.7 17 19 20 22 Inch Off Road Alloy 4x4 Rims
| Product Name: | SUV 4X4 17 19 20 22 Inch Car Rims Offroad Alloy Wheel PCD 6X139.7 Alloy Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Custom 4×4 Offroad Aftermarket Aluminum Wheels
| Product Name: | 2020 Wholesale New Design 4*4 Offroad Alloy Wheel From China |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
5 Spoke A356.2 4x4 5x127 6x139.7 OffRoad Rims for Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
Replica Forged Aluminum Alloy 5×114.3 19 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Replica Alloy Wheels Custom Design Forged Aluminum Wheel 5x114.3 19 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

