All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch offroad wheel rims ] match 66 Products.
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 Inch 6x139.7 Aluminum Tire Rims
| PCD: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Warranty: | 3 Years |
Camry Replica Alloy Wheels
| Product Name: | JWL Standard 17" 18" Oem Replacement Car Rims For Camry |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
2020 aftermarket car aluminum alloy rim car wheels alloy rim 20 5x112 alloy rim
| Product Name: | 2020 Aftermarket Car Aluminum Alloy Rim Car Wheels Alloy Rim 20 5x112 Alloy Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
17 inch Off Road Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | 17 Inch Off Road Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |

